پایتخت بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی

پایتخت: بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل از آزادی اسرای فلسطینی کوتاه نمی‌آییم / حماس

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: مسأله اسرای فلسطینی همچنان در سرلوحه اولویت‌های این جنبش واقع شده است است و مقاومت هرگز از آزادی اسرای فلسطینی از زندان‌های

از آزادی اسرای فلسطینی کوتاه نمی‌آییم / حماس

حماس: از آزادی اسرای فلسطینی کوتاه نمی آییم

عبارات مهم : زندان

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: مسأله اسرای فلسطینی همچنان در سرلوحه اولویت های این جنبش واقع شده است است و مقاومت هرگز از آزادی اسرای فلسطینی از زندان های اسرائیلی کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، عبداللطیف القانوع، سخنگوی حماس امروز (سه شنبه) تصریح کرد که سیاست مدیریت زندان های صهیونیستی در زمینه خودداری عامدانه از ارائه خدمات درمانی به اسرای بیمار فلسطینی یک اقدام فاجعه آمیز است که این امر سلامتی و زندگی آنان را به خطر می اندازد.

از آزادی اسرای فلسطینی کوتاه نمی‌آییم / حماس

وی تصریح کرد، به خاطر این سیاست ظالمانه اکنون اوضاع الجعابیض که دچار سوختگی شدید شده، وخیم هست. با این وجود، مدیریت زندان های صهیونیستی از ارائه خدمات درمانی به این اسیر خودداری می کند و این امر عالی ترین گواه بر جنایت پیشگی اسرائیل و بریدگی آن از ارزش های انسانی و عدم پایبندی به قوانین بین المللی است.

وی ضمن درخواست حمایت از مسأله اسرای فلسطینی به خاص اسرای بیمار و در رأس آنان الجعابیص و طرح این مسأله در محافل بین المللی، از نهادهای حقوقی خواست تا رژیم اشغالگر قدس را جهت پیگیری به این بیماران و آزادی آنان تحت فشار قرار دهند.

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: مسأله اسرای فلسطینی همچنان در سرلوحه اولویت‌های این جنبش واقع شده است است و مقاومت هرگز از آزادی اسرای فلسطینی از زندان‌های

الجعابیص در یازدهم اکتبر ۲۰۱۵ بر اثر سانحه رانندگی که به انفجار خودرویش انجامید، به شدت زخمی شد و با توجه به وقوع این سانحه در نزدیکی پست بازرسی اسرائیلی در ورودی شهر قدس، ارتش اسرائیل مدعی شد که این بانوی فلسطینی اهل بیت المقدس قصد انجام عملیات انتحاری داشته و بازداشت شده است است.

واژه های کلیدی: زندان | مدیریت | صهیونیستی | خدمات درمانی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs