پایتخت بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی

پایتخت: بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «جومانجی» همچنان در صدر باکس آفیس

«جومانجی» جهت سومین هفته در راس باکس آفیس آمریکا ایستاد و به فروشش در بازار بین‌المللی نیز با موفقیت ادامه داد.

«جومانجی» همچنان در صدر باکس آفیس

«جومانجی» همچنان در صدر باکس آفیس

عبارات مهم : تاریخ

«جومانجی» جهت سومین هفته در راس باکس آفیس آمریکا ایستاد و به فروشش در بازار بین المللی نیز با موفقیت ادامه داد.

به گزارش مهر، «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» محصول سونی جهت سومین هفته در راس باکس آفیس قرار داده شد و ۲۰ میلیون دلار دیگر با نمایش در ۳۷۰۴ سالن سینما کسب کرد.

«۱۲ نیرومند» درام جنگی افغانستانی نیز جایگاه دوم را با فروش ۱۶.۵ میلیون دلاری به دست آورد. این فیلم در ۳۰۰۲ سالن سینما نمایش داده شده است و محصول کمپانی برادران وارنر است.

«کمینگاه دزدان» نیز با فروش ۱۵.۳ میلیون دلاری در مکان سوم قرار داده شد و «پست» چهارمین هفته را با فروش ۱۲ میلیون دلاری با نمایش در ۲۸۵۱ سالن سینما پشت سر گذاشت.

«بزرگ ترین شومن» پنجمین هفته را با فروش ۱۱ میلیون دلاری که از نمایش در ۲۸۲۳ سالن سینما کسب کرد، تجربه کرد.

«جومانجی: به جنگل خوش آمدید» قدرت خود را بار دیگر نشان داد و با کاهشی ۲۸ درصدی در مجموع ۳۳ روزی که از نمایشش می گذرد در آمریکای شمالی ۳۱۷ میلیون دلار فروش کرد و تا اینجا شصت و یکمین فیلم پرفروش همه تاریخ شد. این فیلم پنجمین فروش داخلی بزرگ را جهت سونی در طول تاریخ کسب کرده و پشت سر سه عنوان فیلم «اسپایدر من» و «اسپایدرمن: به منزل آمدن» محصول سونی قرار گرفته است.

این کمدی اکشن با بازی دواین جانسون و کوین هارت که فروشش را در بازار جهانی از رقم ۷۶۸ میلیون دلار عبور داده، می تواند با این موفقیت به کسب نامزدی اسکار نیز امیدوار باشد.

«۱۲ شگفتی» با بازی کریس همسورث و مایکل شنون بر مبنای کتاب غیرداستانی و پرفروش داگ استنتون با عنوان «سربازان اسب» ساخته شده است و راجع به ماموران و نیروهای خاص آمریکا در افغانستان جهت نبرد با طالبان بعد از حملات ۱۱ سپتامبر است.

«جومانجی» همچنان در صدر باکس آفیس

واژه های کلیدی: تاریخ | سینما | محصول | نمایش | میلیون | پرفروش | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs