پایتخت بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی

پایتخت: بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌توانند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کنند / آذری

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: هیچکس نمی‌تواند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کند؛ مگر قانون است که همه سربازها به یک کلوب خاص بروند؟ 

نمی‌توانند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کنند / آذری

آذری: نمی توانند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کنند

عبارات مهم : سرباز

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: هیچکس نمی تواند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کند؛ مگر قانون است که همه سربازها به یک کلوب خاص بروند؟

سعید آذری در گفتگو با مهر، راجع به احتمال جدایی احسان پهلوان از ذوب آهن به خاطر خدمت سربازی، گفت: در اینکه بازیکنان باید به خدمت سربازی بروند شکی نیست. ما هم خودمان سربازی رفته ایم آنهم وقت جنگ تحمیلی و این باعث افتخارمان هست. در سربازی رفتن بازیکنان ذوب آهن شک نکنید ولی باشگاه، مالک بازیکن است و اینطوری نیست هرکسی دلش خواست جهت خدمت به هر تیمی که دلش خواست، برود.

نمی‌توانند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کنند / آذری

وی افزود: باید راهکاری جهت تقسیم بازیکنان سرباز پیدا شود. به هر حال ما هم به عنوان مالک بازیکن، حق داریم تعیین کنیم بازیکن جهت خدمت سربازی به کدام تیم برود. کسی نمی تواند جهت ما تعیین وظیفه کند.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن تاکید کرد: من نامه ای را جهت مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال تنظیم کرده ام. در واقع بازیکنان جهت انجام دوران خدمت سربازی، به صورت قرضی راهی یک تیم دیگر می شود. اصلا شاید ما دوست داشته باشیم بازیکنمان را بدهیم کلوب ملوان یا فجر سپاسی. اگر بحث، بحث خدمت کردن است که ما می توانیم بازیکنمان را به این تیم ها هم بدهیم.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: هیچکس نمی‌تواند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کند؛ مگر قانون است که همه سربازها به یک کلوب خاص بروند؟ 

آذری ادامه داد: نمی شود هم بازیکنمان را به یک تیم خاص بدهیم، هم در آن تیم مصدوم شود و هم حرف زور بگویند. باید ساز و کاری جهت بازیکنان سرباز مشخص شود. به هر حال کلوب ملوان هم می تواند جهت جذب بازیکنان سرباز ما درخواست بدهد. ما منافع کلوب ذوب آهن را در نظر می گیریم. مگر قانونی وجود دارد که تمام سربازان به یک کلوب خاص بروند؟

عضو هیات رئیسه شرکت لیگ در بخش دیگری از صحبتهایش راجع به گزارش مهر مبنی بر تخصیص داده شده است بخشی از قرارداد تبلیغات محیطی به کارلوس کی روش گفت: من خبری ندارم که آیا پولی به شرکت لیگ آمده است یا خیر. فقط می دانم پولی به کلوب ها داده نشده هست. اینکه آیا اسپانسر پولی به شرکت لیگ داده است یا نه، در ابهام هست. اینکه این پول به چه شکلی هزینه شده است است هم در حیطه اختیار ما نیست. ضمن اینکه قرارداد کی روش ارتباطی با شرکت لیگ ندارد و فدراسیون فوتبال باید مبلغ قراردادش را تامین کند.

وی افزود: به عنوان عضوهیات رئیسه شرکت لیگ نه چیزی در این زمینه دیده ام و نه می دانم اسپانسر تبلیغات محیطی کیست و نه نحوه گزینش اسپانسر را می دانم. اطلاعات خاصی در این ارتباط ندارم. ما از اول مرداد به شرکت لیگ آمدیم.

نمی‌توانند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کنند / آذری

مدیرعامل کلوب ذوب آهن در خصوص احتمال جایگزینی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا باتوجه به اوضاع نامناسب ارائه مدارک کلوب نفت، گفت: هنوز چیزی به ما اعلام نشده هست. این حق نفت است که در آسیا باشد مگر اینکه کمیته حرفه ای سازی و کنفدراسیون فوتبال آسیا چنین نظری نداشته باشند. به هر حال ما پیگیر این عنوان نیستیم و به کلوب ذوب آهن ارتباطی پیدا نمی کند. کلوب ذوب آهن در این قضیه نه ذی نفع است و نه حقی جهت خودش قائل است.

آذری تاکید کرد: این عنوان شاید جهت آن دسته از مدیرانی اهمیت داشته باشد که شیوه مدیریتشان غیرحرفه ای هست؛ آنهایی که اعلام آمادگی کرده بودند به آسیا بروند.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: هیچکس نمی‌تواند جهت بازیکنان سرباز ما تعیین وظیفه کند؛ مگر قانون است که همه سربازها به یک کلوب خاص بروند؟ 

وی در آخر گفت: ذوب آهن نیازی ندارد منتظر گرفتن جای تیم دیگری در آسیا باشد. تمرکز ما روی مسابقه های لیگ هست. ما در چند سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته ایم و حتی یکبار هم به نایب قهرمانی آسیا رسیدیم؛ جایگاهی که جهت تیم های بزرگ کشور عزیزمان ایران به آرزو تبدیل شده است است.

واژه های کلیدی: سرباز | بازیکن | سربازی | سربازان | بازیکنان | خدمت سربازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs