پایتخت بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی

پایتخت: بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از من انتظار معجزه نداشته باشید/ مجیدی دوست دارد با من کار کند ، در مورد رح

سرمربی تازه استقلال در نخستین نشست خبری خود بعد از امضای قرارداد با این کلوب حاضر شد. 

از من انتظار معجزه نداشته باشید/ مجیدی دوست دارد با من کار کند ، در مورد رح

وینفرد شفر: از من انتظار معجزه نداشته باشید/ در مورد رحمتی و جباری نظری ندارم/ مجیدی دوست دارد با من کار کند

عبارات مهم : ایران

سرمربی تازه استقلال در نخستین نشست خبری خود بعد از امضای قرارداد با این کلوب حاضر شد.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر، سرمربی تازه استقلال که قراردادش را با این کلوب به امضا رسانده هست، با حضور در نخستین نشست خبری خود پاسخگوی پرسش خبرنگاران شد.

از من انتظار معجزه نداشته باشید/ مجیدی دوست دارد با من کار کند ، در مورد رح

شفر در ابتدای صحبت های خود در خصوص پذیرش هدایت استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: خوشحالم که خبرنگاران زیادی اینجا حاضر شدند و این عنوان جهت من ارزشمند است و نشان از کار مشکل دارد که قرار است انجام دهم. استقلال تیم بزرگی است و خوشحالم مسئولیتی در این تیم به من واگذار شده است است و امیدوارم از آن سربلند خارج شوم.

وی افزود: در ابتدا قرار بود به عنوان مهاجم گلزن به استقلال بیایم ولی گفتند سن من جهت بازی کردن بالاست و همین عنوان باعث شد سرمربیگری این تیم به من واگذار شود

سرمربی تازه استقلال در نخستین نشست خبری خود بعد از امضای قرارداد با این کلوب حاضر شد. 

از وزیر ورزش و هیات مدیره و مدیرعامل کلوب تقدیر می کنم. صحبت های مثبتی در دبی انجام دادیم و در نهایت به توافق رسیدیم و در پایتخت کشور عزیزمان ایران کار را نهایی کردیم.

شفر در ادامه در مورد شناختش از کشور عزیزمان ایران گفت: کشور عزیزمان ایران یک کشور با تمدن کهن هست. بازی کشور عزیزمان ایران با آرژانتین در جام جهانی هنوز توی ذهنم است که با ضربه استثنایی مسی نتیجه بازی برگشت و این را هم می دانم یکی از اعضای هیات مدیره کلوب پیش از این در المپیک مونیخ حاضر بوده است.

وی افزود: بازیکنان ایرانی را هم خوب می شناسم، علی کریمی بازیکن خودم بوده هست. علی دایی، مهدوی کیا، هاشمیان و… بازیکنانی هستند که روی آنها آشنایی دارم.

از من انتظار معجزه نداشته باشید/ مجیدی دوست دارد با من کار کند ، در مورد رح

سرمربی تازه استقلال با اشاره به هواداران پرشمار این تیم گفت: فوتبال به تماشاگرانش زنده است و هر کلوب هرچه دارد از این هواداران هست، حتی تیم های بزرگی مثل رئال مادرید و بایرن مونیخ هم بدون هوادارانشان قدرتی ندارد.

شفر با اشاره به اوضاع استقلال در نتیجه گیری عنوان کرد: این شرایط ممکن است جهت هر تیمی پیش بیاید. خروج از این اوضاع با تمرینات زیاد و سخت امکان پذیر خواهد بود و این وظیفه ما است که روی نقاط ضعف تیم کار کنیم و تلاش کنیم آنها را برطرف کنیم و از تماشاگران هم می خواهم به عنوان یار دوازدهم ما را در این ماموریت همراهی کنند.

سرمربی تازه استقلال در نخستین نشست خبری خود بعد از امضای قرارداد با این کلوب حاضر شد. 

وی افزود: جایگاه استقلال به هیچ وجه این نیست و من باید با بازیکنان و مسئولان و عوامل تیم صحبت کنم تا عوامل نتیجه نگرفتن تیم را پیدا کنیم و بدانیم روی کدام پرسشها و پرسشها باید تمرکز کنیم و آنها را اصلاح ببخشیم. توصیه مثبتی که وجود دارد آشنایی من از آقای افتخاری است که مربوط به مدت ها قبل می شود و این آشنایی همکاری ما را راحت می کند. نشانه ما این است که استقلال را از این اوضاع خارج کنیم و بازی به بازی بجنگیم به جایگاه مهم برش گردانیم.

شفر در ادامه عنوان کرد: نشانه مهم تر این است که با همکاری باشگاه، آینده استقلال را بسازیم و در حال حاضر هم تمرکز ما روی بازی بعدی تیم هست. ما باید دلایل نتیجه نگرفتن یک تیم که می تواند مشمول بر پرسشها بدنی یا ذهنی و… شود را پیدا کنیم و آنها را برطرف کنیم.

از من انتظار معجزه نداشته باشید/ مجیدی دوست دارد با من کار کند ، در مورد رح

وی افزود: نباید از من توقع معجزه داشته باشید و نمی توانم با یک دست زدن شرایط تیم را عوض کنم و آن را به جایگاه مهم اش برگردانم. ما قدم به قدم رو به پیشرفت جلو خواهیم رفت و تمرکز ما روی نتیجه گرفتن تیم در بازی های آینده تیم است.

سرمربی تازه استقلال ادامه داد: جهت من بااهمیت ترین عنوان نظم و دیسیپلین است و شخصیت یک بازیکن بااهمیت ترین فاکتوری است که در موردش توجه من را جلب می کند. بازیکن پیر یا جوان برایم معنایی ندارد و بازیکن خوب و بد داریم. ما باید از بالاترین مقام کلوب تا کوچکترین عضو آن تلاش کنیم و با همکاری به فکر کمک به استقلال باشیم. خوشحالم که جهت رهایی از این اوضاع به من اعتماد کردند و من را شایسته آن دانستند و آماده ام که کارم را شروع کنم.

شفر در پاسخ به سوالی در مورد اینکه مربیان خارجی معمولاً در استقلال موفق نبودند گفت: من کارنامه مشخصی دارم و الان جهت کمک به استقلال اینجا هستم. هر لحظه در هر تیمی حضور داشتم حداقل 3 سال فعالیت کردم و سابقه حضور 12 ساله در یک تیم را هم دارم. با بلندپروازی به استقلال آمده ام و دوست دارم علاوه بر موفقیت، حضوری طولانی روی نیمکت این تیم داشته باشم.

وی با اشاره به بازی حساس برابر پرسپولیس عنوان کرد: دربی جهت من یک بازی معمولی مانند دیگر مسابقه های هست. 90 دقیقه مسابقه انجام می شود و بعد از آن همه چیز به شرایط عادی قبل از دیدار باز می گردد. بااهمیت ترین عنوان این است که تیم خودش را جمع کند و بتواند فوتبالی که می خواهیم را بازی کنیم. بازیکنان باید از نظر ذهنی آزاد باشند و می خواهیم روی این پرسشها کار کنیم.

وی در مورد دستیاران مورد نظرش در استقلال گفت: در تمام کشورهایی که حضور داشتم، مربیان داخلی را به کادر اضافه کردم تا جهت آینده زمینه سازی ایجاد شود و بتوانند مسیر را ادامه بدهند. کمک مربیان را مانند همه تجربه های قبلی گزینش می کنم. باید مربیانی در کنار من حضور داشته باشند تا بتوانیم همکاری کنیم و شرایط فنی خوبی را رقم بزنیم.

وی در مورد اوضاع مجتبی جباری و مهدی رحمتی گفت: در مورد بازیکنان من نظری ندارم، لیکن تازه آمدم و هیچ ذهنیتی ندارم.

شفر در مورد برنامه اش جهت تیم های پایه استقلال عنوان کرد: جهت فوتبال پایه وقت کنار می گذارم تا به آن پیگیری کنیم. زمانی که کارلسروهه بودم روز شنبه با بایرن مونیخ بازی داشتیم و من یکشنبه بازی های کان در رده نوجوانان را تماشا می کردم. این وظیفه من است.

وی در ادامه در پاسخ به اطلاعش از اهمیت دربی پایتخت گفت: اطلاعات مورد نیاز را راجع به دربی پیدا کرده ام. بازی دربی بسیار مهم است ولی جهت من نتیجه آخر سال مهم هست. مشکل کار من این است که بازیکنان را به جایگاه مهم برسانم و در ادامه توانایی بازیکنان را خواهیم دید. نتیجه جهت همه مهم است ولی یک دربی نتیجه یک فصل را مشخص نمی کند. ما تلاش می کنیم با آمادگی جهت این دیدار آماده شویم. الان بااهمیت ترین عنوان جهت من این است که بازیکنان را به جایگاه مهم برگردانیم. جایگاه مهم کلوب رتبه 12 نیست و باید پرسشها را برطرف کنیم.

شفر در مورد کیفیت زمین تمرین استقلال هم گفت: من بابت زمین شکایتی ندارم و اگر مشکلی باشد، با کلوب هماهنگ می شویم تا برطرف شود. ما صحبت های مثبتی در دبی داشتیم و آمادگی داریم تا پرسشها را مدیریت کنیم. اجازه بدهید ابتدا با صورت بازیکنان رو به رو شوم سپس در چشم آنها نگاه می کنم و از شرایط انها آگاه می شوم ولی الان نمی توانم نظر بدهم. اگر بازیکنی لبخند نداشته باشد، در زمین نیز نمی تواند موفق باشد.

وی با اشاره به صحبت هایی که در مورد حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال شده است است گفت: می دانم مجیدی جهت همکاری میل به دارد ولی این پرسشها با هماهنگی کلوب انجام می شود. شما خبرنگاران به دنبال اطلاعات دست اول هستید ولی سیستم ما این است که تمام پرسشها درون کلوب انجام می شود و سپس سخنگوی کلوب آن ها را اعلام می کند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs