پایتخت بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی

پایتخت: بازار ایرانی ماه رمضان مواد غذایی اخبار اقتصادی و بازرگانی

خط و نشان کشیدن مربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران قشنگ نیست / آذری

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: خط و نشان کشیدن مربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران مبنی بر اینکه بازیکنان ملی پوش یا با ما باشند یا با باشگاه‌ها، قشنگ نیست و هزینه‌ها..

ادامه مطلب

کم کردن بالای قیمت ارزدر روزهای آینده/ هنوز وقت یکسان سازی فرا نرسیده ، سیف

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه کم شدن قیمت ارز تا حدود زیادی ادامه خواهد یافت، گفت: هنوز وقت یکسان سازی قیمت ارز فرا نرسیده و فهرست دریافت کنندگان ارز..

ادامه مطلب

«جومانجی» همچنان در صدر باکس آفیس

«جومانجی» جهت سومین هفته در راس باکس آفیس آمریکا ایستاد و به فروشش در بازار بین‌المللی نیز با موفقیت ادامه داد. «جومانجی» همچنان در صدر باکس آفیس ..

ادامه مطلب

از آزادی اسرای فلسطینی کوتاه نمی‌آییم / حماس

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: مسأله اسرای فلسطینی همچنان در سرلوحه اولویت‌های این جنبش واقع شده است است و مقاومت هرگز از آزادی اسرای فلسطینی از زند..

ادامه مطلب

تاثیر منفی این مُسکن بر قدرت باروری مردان

متخصصان علوم پزشکی در یک مطالعه تازه دریافتند مصرف یک نوع مسکن رایج، تاثیر منفی بر قدرت باروری مردان دارد. تاثیر منفی این مُسکن بر قدرت با..

ادامه مطلب

تصاویر دیدنی از مبارزه ببرها‎

این تصویرهای قشنگ از مبارزه یک جفت ببر در منطقه حفاظت شده است کانیونز در آفریقای جنوبی گرفته شده است است. تصاویر دیدنی از مبارزه ببرها‎ عبارا..

ادامه مطلب

حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه

رسانه ها از حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی نوار غزه و شنیده شدن صدای چند انفجار خبر دادند. حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی ب..

ادامه مطلب